O milwaukee

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově předním výrobcem a prodejcem Heavy-Duty elektrického ručního nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele.

 

Od svého založení v roce 1924 se společnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Dnes značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit.

 

Od počátku měla společnost Milwaukee vůdčí postavení na poli inovace výrobků se 137 americkými a 179 zahraničními patenty platnými ke konci roku 2002. K inovativním novým výrobkům patří Tilt-Lok™, první ruční okružní pila na světě se stavitelným madlem, Sawzall – Hatchet® šavlová pila s 6-polohovou otočnou rukojetí.

 

Milwaukee V28™ lithium-ion aku systém je další revolucí v aku nářadí. Jako první v Li-Ion technologii má výkon o 40% – 50% větší a dobu práce na jedno nabití 2x delší než má akumulátor 18V NiCd stejné hmotnosti.

 

Inovace pokračuje i v současnosti řadou šroubováků/vrtaček a příklepových vrtaček. Systém aku nářadí M12 a M18, který dodává výkon, rychlost, moment a životnost nezbytnou pro profesionální využití.