Servis

V případě záruční či pozáruční opravy se samozřejmě můžete obrátit na nás. Stačí spolu s popisem zařízení zaslat nebo jej donést k nám na prodejnu a my už vše zařídíme. Rovněž máte k dispozici možnost využít službu Milwaukee E-Servis, kde si svoji opravu zadáte online přímo na webu výrobce Milwaukee. Na stejném webu si můžete sami objednat náhradní díly nebo získat kontakty na veškerá servisní střediska v ČR. Vše na tomto odkazu.

 

Nebojte se přijít do servisu i se starším zařízením. Milwaukee poskytuje vysokou dostupnost náhradních dílů a to i po ukončení sériové výroby.

 

 

Express servis

Pokud opravu zařízení svěříte nám, tak vám vaše zařízení opravíme zpravidla do 48 hodin. U většiny druhů oprav dobu 48 hodin budeme garantovat, ale v případě nutnosti objednání speciálních náhradních dílů od výrobce bude oprava delší. Přesný časový odhad vám vždy sdělíme pro konkrétní opravu.

 

 

3 letá záruka

Všechny stroje Milwaukee disponují prodlouženou zárukou na 3 roky. Pro její získání stačí stroj registrovat online. Jednoduše si založíte účet a vyplníte sériové číslo vašeho zařízení Milwaukee přímo na stránkách výrobce. V případě jakéhokoli nebo pomoci se na nás kdykoli obraťte. Pokud zboží zakoupíte nebo si je vyzvednete u nás na prodejně, tak se o registraci postará přímo náš technik. Takže se k nám rovnou stavte!